Styrelse

Tjörns Brukshundklubb

Klubbens styrelse m.fl.

- Gemenskap, glädje och utveckling för hund och människa -

Styrelsemedlemmar i Tjörns BK:


Ordförande:

Carina Jonsson

e-post: ordforande.tjbhk@outlook.com

tel. 073-397 41 66


Vice ordförande:

Anna Sundalen

e-post: anna_sundalen@hotmail.com

tel. 070-441 64 37


Kassör och ekonomiansvarig:

Angelica Abrahamsson

e-post: angelica.abrahamsson@hotmail.com

tel. 073-844 78 14


Sekreterare:

Martin Bader

e-post: martin.bader@gmail.com

tel. 072-145 06 05


Ledamöter:

Martina Svensson

e-post: martina.svensson@tjorn.se

tel. 073-069 19 266


Robert (Robban) Olsson

e-post: robban@soromagarden.se

tel. 070-848 86 56


Martin Nordevik

e-post: martin.nordevik@gmail.com

tel. 070-579 81 63


Suppleanter:

Jannicke Elfström

e-post: jannicke.elfstrom@gmail.com

tel. 072-744-75-60

 

Camilla (Millo) Berlin

e-post: camilla.berlin@hotmail.com

tel. 070-650 37 34


Ingemar Larsson

e-post: ingemar-larsson@hotmail.com

tel. 073-6563824


Övriga åligganden:

Revisorer:

Gunilla Samsson

e-post: gunilla@samsson.se

tel. 070-619 13 83


Roland Berg

e-post: roland.jg.berg@icloud.com

tel. 070-619 46 02


Valberedning:

Renée Nyman

e-post: adr.nyman@telia.com

tel. 070-338 36 93


Elin Fransson

Inga-Lill Strand


Distriktsombud:

Ingemar Larsson (se ovan)


Webbansvarig & publicitet:

Martin Bader (se ovan)




Tjörns brukshundsklubb | Budalsvägen 155 | 471 95 Skärhamn |  | Om webbplatsen | e-post till webbansvarig: info@tjornsbk.se


Copyright © All rights reserved Tjörns BK