Styrelse

Tjörns Brukshundklubb

AGILITY

LYDNAD

ALLMÄNLYDNAD

RALLYLYDNAD

BRUKS

Klubbens styrelse

- Gemenskap, glädje och utveckling för hund och människa -

Styrelsemedlemmar i Tjörns BK:

 

Ordförande:

Carina Jonsson

e-post: ordforande.tjbhk@outlook.com

tel. 073-397 41 66

 

Vice ordförande:

Fred Larsson

e-post: fred.larsson@telia.com

tel. 070-590 96 19

 

Kassör och ekonomiansvarig:

Angelica Abrahamsson

e-post: angelica.abrahamsson@hotmail.com

tel. 073-844 78 14

 

Sekreterare:

Martin Bader

e-post: martin.bader@gmail.com

tel. 072-145 06 05

 

Ledamöter:

Mikael (Micke) Eriksson

e-post: mikael.m.eriksson@telia.com

tel. 073-386 51 85

 

Anna Sundalen

e-post: anna_sundalen@hotmail.com

tel. 070-441 64 37

 

Martina Svensson

e-post: martina.svensson@tjorn.se

tel. 073-069 19 266

 

Suppleanter:

Suvi Olovsson

e-post: suvi.olovsson@borealisgroup.com

tel. 073-231 35 68

 

Sandra Johansson

e-post: sandra.johansson16@hotmail.com

tel. 070-973 15 40

Johanna Bergstrand Petersson

e-post: johanna.petersson.bergstrand@gmail.com

tel. 070-953 00 23

 

Revisorer:

Robert Olsson

e-post: robban@soromagarden.se

tel. 070-848 86 56

 

Therese Johansson Munk

e-post: thessa_@hotmail.com

tel. 072-223 80 47

 

Valberedning:

Sammankallande:

Eva Liljeqvist

e-post: eva.a.liljeqvist@hotmail.com

tel. 070-867 76 76

 

Katarina Bader

e-post: katarina_m@gmx.ch

tel. 072-005 42 33

 

 

 

Se styrelsens arbetsfördelning i pdf-filen.

Klicka på bildens högra hörn för förstorat format.

Tjörns brukshundsklubb | Budalsvägen 155 | 471 95 Skärhamn | | Om webbplatsen | e-post till webbansvarig: info@tjornsbk.se

 

Copyright © 2018 Tjörns BK