Styrelse

Tjörns Brukshundklubb

Klubbens styrelse m.fl.

- Gemenskap, glädje och utveckling för hund och människa -

Styrelsemedlemmar i Tjörns BK:


Ordförande:

Carina Jonsson

e-post: ordforande.tjbhk@outlook.com

tel. 073-397 41 66


Vice ordförande:

Fred Larsson

e-post: fred.larsson@telia.com

tel. 070-590 96 19


Kassör och ekonomiansvarig:

Angelica Abrahamsson

e-post: angelica.abrahamsson@hotmail.com

tel. 073-844 78 14


Sekreterare:

Martin Bader

e-post: martin.bader@gmail.com

tel. 072-145 06 05


Ledamöter:

Mikael (Micke) Eriksson

e-post: mikael.m.eriksson@telia.com

tel. 073-386 51 85


Anna Sundalen

e-post: anna_sundalen@hotmail.com

tel. 070-441 64 37


Martina Svensson

e-post: martina.svensson@tjorn.se

tel. 073-069 19 266


Suppleanter:

Suvi Olovsson

e-post: suvi.olovsson@borealisgroup.com

tel. 073-231 35 68


Jannicke Elfström

e-post: jannicke.elfstrom@gmail.com

tel. 072-744-75-60

 

Camilla (Millo) Berlin

e-post: camilla.berlin@hotmail.com

tel. 070-650 37 34


Övriga åligganden:

Revisorer:

Robert (Robban) Olsson

e-post: robban@soromagarden.se

tel. 070-848 86 56


Gunilla Samsson

e-post: gunilla@samsson.se

tel. 070-619 13 83


Valberedning:

Vakant


Distriktsombud:

Vakant


Webbansvarig & publicitet:

Katarina Bader

e-post: katarina_m@gmx.ch

tel. 072-005 42 33




Tjörns brukshundsklubb | Budalsvägen 155 | 471 95 Skärhamn |  | Om webbplatsen | e-post till webbansvarig: info@tjornsbk.se


Copyright © All rights reserved Tjörns BK