Sektorer

Tjörns Brukshundklubb

AGILITY

LYDNAD

ALLMÄNLYDNAD

RALLYLYDNAD

BRUKS

Utbildningssektorn

Sammankallande:

Suvi Olovsson

e-post: suvi.olovsson@borealisgroup.com

tel. 073-231 35 68

 

Tjänstehundsektorn

Sammankallande:

Mikael Eriksson

e-post: mikael.m.eriksson@telia.com

tel. 073-386 51 85

PR / Marknad

Sammankallande:

Katarina Bader

e-post: katarina_m@gmx.ch

tel. 072-005 42 33

Rasutvecklingssektorn (RUS)

Sammankallande:

Anna Sundalen

e-post: anna_sundalen@hotmail.com

tel. 070-441 64 37

Tävlingssektorn

Sammankallande:

Martina Svensson

e-post: martina.svensson@tjorn.se

tel. 073-069 19 26

Brukssektorn (arbetsgrupp)

Sammankallande:

Carina Jonsson

e-post: ordforande.tjbhk@outlook.com

tel. 073-397 41 66

Agilitysektorn (arbetsgrupp) Sammankallande:

Camilla Berlin

e-post: camilla.berlin@hotmail.com

tel.

 

 

Stugsektorn

Sammankallande:

-

e-post:

tel.

Rallysektorn (arbetsgrupp)

Sammankallande:

Vi söker en ny ansvarig för rallyn.

Kökskommittén

Sammankallande:

 

e-post: -

tel.

Tjörns brukshundsklubb | Budalsvägen 155 | 471 95 Skärhamn | | Om webbplatsen | e-post till webbansvarig: info@tjornsbk.se

 

Copyright © 2018 Tjörns BK

Våra sektorer i Tjörns Brukshundklubb

- Gemenskap, glädje och utveckling för hund och människa -