Sektorer

Tjörns Brukshundklubb

AGILITY

LYDNAD

ALLMÄNLYDNAD

RALLYLYDNAD

BRUKS

Utbildningssektorn

Sammankallande:

Suvi Olovsson

e-post: suvi.olovsson@borealisgroup.com

tel. 073-231 35 68

och

Sandra Johansson

e-post: sandra.johansson16@hotmail.com

tel. 070-973 15 40

Tjänstehundsektorn och stugsektorn

Sammankallande:

Mikael Eriksson

e-post: mikael.m.eriksson@telia.com

tel. 073-386 51 85

PR / Marknad

Sammankallande:

Katarina Bader

e-post: katarina_m@gmx.ch

tel. 072-005 42 33

Rasutvecklingssektorn (RUS)

Sammankallande:

Anna Sundalen

e-post: anna_sundalen@hotmail.com

tel. 070-441 64 37

Kökskommittén

Sammankallande:

Annika Eriksson

e-post: -

tel. 073-386 51 78

Tävlingssektorn

Sammankallande:

Martina Svensson

e-post: martina.svensson@tjorn.se

tel. 073-069 19 26

Brukssektorn (arbetsgrupp)

Sammankallande:

Carina Jonsson

e-post: ordforande.tjbhk@outlook.com

tel. 073-397 41 66

Rallysektorn (arbetsgrupp)

Sammankallande:

Johanna Petersson Bergstrand

e-post: johanna.peterson.bergstrand@gmail.com

tel. 070-953 00 23

Agilitysektorn (arbetsgrupp): Vi söker en ny sammankallande och nya funkisar till agilitysektorn. Hör av dig till info@tjorn.se

Sammankallande: Vakant

tel. -

 

 

Tjörns brukshundsklubb | Budalsvägen 155 | 471 95 Skärhamn | | Om webbplatsen | e-post till webbansvarig: info@tjornsbk.se

 

Copyright © 2018 Tjörns BK

Våra sektorer i Tjörns Brukshundklubb

- Gemenskap, glädje och utveckling för hund och människa -